fbpx
טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

ISRAEL: הרצאה: משכול להתעוררות

2018-11-23 (ו) @ 09:002018-11-24 (ש) @ 18:00

  הרצאה: משכול להתעוררות

מה קורה לאחר איבוד אדם יקר? האם יש חיים לאחר המוות, לאן מגיעה הנשמה? אילו דרכים בדוקות יש ליצור קשר עם נשמות לאחר עזיבתן את הגוף? ומה המשמעות של כל זה ביחס לחיינו כאן ועכשיו, האם נוכל לשנות את תפיסת חיינו ולהשיג התעוררות דרך חווית השכול?

בהרצאה הזאת אספר על ניסיוני בישראל, ברזיל, ספרד ומקסיקו עם הורים שאיבדו את ילדיהם, או אנשים שאיבדו את קרוביהם. כמו כן, אתן סקירה של ארבע דיסציפלינות שונות, שמאששות את קיום החיים לאחר המוות: היפנוזה קלינית, מסע אסטרלי, חוויות טרום מוות ותקשור. אביא עדויות מן התנ”ך ועד ימינו, ולסיום ננסה לעשות הדגמה עם אדם מן הקהל

  ההרצאה תיערך במרכז “פלא” בתל-אביב, רח’ ריב”ל 25 תל אביב, ביום שישי 23 לנובמבר משעה  9 עד 11 בבוקר, תרומה מומלצת 50 ש”ח

“הנחיות הגעה:  הכניסה לריב”ל 25 היא מסביב, נכנסים דרך סימטא מימין לריב”ל 27 ומיד לאחר בפינה פונים שמאלה. הכניסה בשער קטן לבן עם שלט קטן “פלא

    על המדריך

אביחי הוא מדריך בינלאומי לריפוי ומדיטציה, החי ומלמד בספרד, ברזיל, ישראל ומקסיקו מעל 18 שנה.  מעביר סדנאות, ריטריטים וייעוץ פרטני בריפוי, מדיטציה וצמיחה תוך שימוש בכלים המבוססים על מודעות עצמית. כתב ופרסם  שני ספרים מוכרים בספרד ומגיע לישראל למפגשים מאז  2003. רכש השכלה רב-תחומית רחבה כמהנדס חשמל (טכניון 1990), מאסטר בספרות השוואתית (תל-אביב 1997) ולמד לדוקטורט באונ’ גרנדה (חוקר מוסמך  2003). משלב בין גישה מדעית פשוטה וברורה, ובין הוראה רוחנית המבוססת על ניסיון רב של  שנים בהדרכת אנשים להגשמה עצמית. הנחה רופאים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים ומטפלים בתכנית רב שנתית בספרד וברזיל בנושא מצבי תודעה, ריפוי, תקשור, יצירת מציאות ובעל ,הצלחה גדולה בתחום הריפוי ממחלות קשות כמו טרשת נפוצה וסרטן, לצד פעילות התנדבותית ענפה במחלקה האונקולוגית שבבית חולים קליני במלגה בליווי חולים בתהליך הפטירה ולאחר מכן ביצירת קשר עם קרוביהם.

אורלי:     054-3015189  עמית: 050-4474537

 (שתי עדויות שונות ממקסיקו (ספרדית) וברזיל (פורטוגזית 

:עדותה של נורמה אנגליקה (Norma Anglica) בסדנה קבוצתית
נורמה אנג’ליקה איבדה את בנה הצעיר של סרטן, כשהיה בן 9. בסדנא “תקשורת טרנספרסונלית” זו, אני מנחה אותך בתהליך של תקשור ומודעות טראנס כדי לתקשר עם הילד שלה ולרפא את פציעות הנפש שנגרמו על ידי האובדן שלך. כאן אפשר לראות כיצד היא מתחברת אליו בעוצמה ומקבלת את המסרים והריפוי האנרגטי החשוב כל כך להמשך החיים שלה בתור אמא. את אותו התהליך חוויתי גם בישראל, בברזיל, במקסיקו ובספרד עם הורים וקרובי משפחה שאיבדו את יקיריהם, ובכל המקרים אפשר היה ע”י טראנס מודרך לחבר אותם מחדש אל עוצמת האהבה ואל ה”צד השני”. איני חושב שתקשור היא יכולת של בודדים אלא של כל בני האדם אם אנו נפתחים לתפיסת עולם שבה הנשמה היא צינור מעצם הוויתה. הלימוד הזה הוא כל כך חוויני במקום שבו צעירים מאבדים את חייהם בנסיבות טראגיות של מלחמה ושכול.

 

 ,ההדגמה השניה אירעה מול קהל גדול של 120 איש שבו אישה מן הקהל ביקשה להתחבר לאימה שנפטרה שנתיים לפני כן. גם כאן אני מנחה אותה לטראנס מודע (רואים את התהליך) ותוך דקות ספורות באמצעות תרגול של מצב תודעה זה היא יכלה להתקשר עם אימה, לשחרר את רגשות האשמה כלפיה ונעלמת אצלה הדחיה מהחיים עצמם. המסרים מן ה”צד השני” וגם מי שלא מבין פורטוגזית ניכר הרגע המרגש שבו התקשור התרחש.

 

 

  בישראל חוויתי זאת פעמים רבות ואף לאחרונה בסדנה שנערכה בנחל שורק אך לא הוקלטה בוידאו. עם זאת, אני מצרף כאן קטע קצר על התקשור מימי התנ”ך בהרצאה שנשאתי ב-2011 בקיבוץ החותרים ומסבירה שאמנות התקשור היתה נחלת המתמחים בנבואה, בבית הספר לנביאים שבהר הכרמל, ונאסרה על שארית העם מסיבות פוליטיות, כפי שמסופר בספר שמואל א’ פרק כ”ח   בפרשנות שהיא כמובן שונה מהרגיל..

 

 

ISRAEL: הרצאה: משכול להתעוררות

פרטים

התחלה:
2018-11-23 (ו) @ 09:00
סיום:
2018-11-24 (ש) @ 18:00

מקום

מרכז פלא
Rival St 25, , Israel
Tel Aviv-Yafo, TEL AVIV Israel
+ מפת גוגל
Phone
+972 50-322-3133
View מקום Website