fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ISRAEL: סדנת עומק: משכול להתעוררות ומסבל למודעות ערה

2018-11-24 (Sat) @ 10:0014:00

200ש"ח

סדנת עומק: משכול להתעוררות ומסבל למודעות ערה

איזו תפיסת מציאות חדשה נוכל לאמץ ביחס למוות, לחיים וללידה וכיצד ניתן לאושש אותה על ידי החוויה חוזרת ונשנית של מצבי תודעה? בחלק הראשון נלמד תפיסת עולם הולוגרפית  קוונטית ונתרגל מצבי תודעה שמאפשרים חישה והבנת עולם שונות לגמרי של מציאות חיינו.

מלימוד של טראנס קל לחוויה של טראנס עמוק: האם אפשר ללמוד זאת באופן שיטתי וקל ולחוות זאת שוב ושוב לצורך תקשור? כיצד ניתן לדעת שמה שאנו מקבלים בא אכן מה”צד השני” ולא ממשאלות לב או מחשבות כפייתיות?

הנסיון שלי, שמקורו בחקירה ארוכת שנים וליווי חולי סרטן במחלקה האונקולוגית בביה”ח במלגה שבספרד, מראה שזקוקים לפתיחות כדי להכיל תפיסת עולם שונה וחדשה, אולם מהרגע  שזאת קיימת, התקשור הצמיחה במודעות עצמית היא מדהימה.

הסדנה תיערך ביבנה, רח’ תלתן 22 ,משעה 10 עד 15 בערב, מחיר 200 ש”ח

! למעוניינים, נא להביא פריטי מזון כדי לחלוק יחד בארוחת הצהריים, תודה

אנשי קשר – אורלי: 054-3015189 עמית: 050-4474537

על המדריך

אביחי הוא מדריך בינלאומי לריפוי ומדיטציה, החי ומלמד בספרד, ברזיל, ישראל ומקסיקו מעל 18 שנה.  מעביר סדנאות, ריטריטים וייעוץ פרטני בריפוי, מדיטציה וצמיחה תוך שימוש בכלים המבוססים על מודעות עצמית. כתב ופרסם  שני ספרים מוכרים בספרד ומגיע לישראל למפגשים מאז  2003. רכש השכלה רב-תחומית רחבה כמהנדס חשמל (טכניון 1990), מאסטר בספרות השוואתית (תל-אביב 1997) ולמד לדוקטורט באונ’ גרנדה (חוקר מוסמך  2003). משלב בין גישה מדעית פשוטה וברורה, ובין הוראה רוחנית המבוססת על ניסיון רב של  שנים בהדרכת אנשים להגשמה עצמית. הנחה רופאים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים ומטפלים בתכנית רב שנתית בספרד וברזיל בנושא מצבי תודעה, ריפוי, תקשור, יצירת מציאות ובעל ,הצלחה גדולה בתחום הריפוי ממחלות קשות כמו טרשת נפוצה וסרטן, לצד פעילות התנדבותית ענפה במחלקה האונקולוגית שבבית חולים קליני במלגה בליווי חולים בתהליך הפטירה ולאחר מכן ביצירת קשר עם קרוביהם.

אורלי:     054-3015189  עמית: 050-4474537

 (שתי עדויות שונות ממקסיקו (ספרדית) וברזיל (פורטוגזית 

:עדותה של נורמה אנגליקה (Norma Anglica) בסדנה קבוצתית
נורמה אנג’ליקה איבדה את בנה הצעיר של סרטן, כשהיה בן 9. בסדנא “תקשורת טרנספרסונלית” זו, אני מנחה אותך בתהליך של תקשור ומודעות טראנס כדי לתקשר עם הילד שלה ולרפא את פציעות הנפש שנגרמו על ידי האובדן שלך. כאן אפשר לראות כיצד היא מתחברת אליו בעוצמה ומקבלת את המסרים והריפוי האנרגטי החשוב כל כך להמשך החיים שלה בתור אמא. את אותו התהליך חוויתי גם בישראל, בברזיל, במקסיקו ובספרד עם הורים וקרובי משפחה שאיבדו את יקיריהם, ובכל המקרים אפשר היה ע”י טראנס מודרך לחבר אותם מחדש אל עוצמת האהבה ואל ה”צד השני”. איני חושב שתקשור היא יכולת של בודדים אלא של כל בני האדם אם אנו נפתחים לתפיסת עולם שבה הנשמה היא צינור מעצם הוויתה. הלימוד הזה הוא כל כך חוויני במקום שבו צעירים מאבדים את חייהם בנסיבות טראגיות של מלחמה ושכול.

 ,ההדגמה השניה אירעה מול קהל גדול של 120 איש שבו אישה מן הקהל ביקשה להתחבר לאימה שנפטרה שנתיים לפני כן. גם כאן אני מנחה אותה לטראנס מודע (רואים את התהליך) ותוך דקות ספורות באמצעות תרגול של מצב תודעה זה היא יכלה להתקשר עם אימה, לשחרר את רגשות האשמה כלפיה ונעלמת אצלה הדחיה מהחיים עצמם. המסרים מן ה”צד השני” וגם מי שלא מבין פורטוגזית ניכר הרגע המרגש שבו התקשור התרחש.

  בישראל חוויתי זאת פעמים רבות ואף לאחרונה בסדנה שנערכה בנחל שורק אך לא הוקלטה בוידאו. עם זאת, אני מצרף כאן קטע קצר על התקשור מימי התנ”ך בהרצאה שנשאתי ב-2011 בקיבוץ החותרים ומסבירה שאמנות התקשור היתה נחלת המתמחים בנבואה, בבית הספר לנביאים שבהר הכרמל, ונאסרה על שארית העם מסיבות פוליטיות, כפי שמסופר בספר שמואל א’ פרק כ”ח   בפרשנות שהיא כמובן שונה מהרגיל..

ISRAEL: סדנת עומק: משכול להתעוררות ומסבל למודעות ערה

Details

Date:
2018-11-24 (Sat)
Time:
10:00 — 14:00
Cost:
200ש"ח
Website:
https://www.facebook.com/events/2173669309544795/

Venue

רח’ תלתן 22, יבנה
רח' תלתן 22
יבנה, דרום Israel
+ Google Map