fbpx

  הקורס “מסע הנשמה” אונליין מרכז את מרבית ההוראה הרוחנית שלי בשנים האחרונות ואותו העברתי במשך 11 שנים בספרד וארבע שנים בברזיל (מועבר כעת פיזית במקביל לקורס אונליין בישראל), והוא זה שישנה את חייך, כפי ששינה את חייהם של רבים !!!

המחזור הראשון, בשיתוף עם אושרת גרובר  נפתח ביום שלישי ה-2/3/2021 ובו למעלה מ-60 אנשים.

.המחזור השני יפתח  ב-3/6/2021 וכאן יוצג בקרוב הקישור לרישום.

שאלות מפתח: מאיפה באנו לחיים האלה, ומה הייעוד שלנו? האם יש לנו תוכנית להגשמה עצמית וכיצד נוכל להכיר אותה? מה הקשר בינה ובין הגשמת מציאות ושפע? אם יש לנו חיים קודמים, למה אנו לא זוכרים אותם והיכן הם “מאוכסנים”, למה זה משרת לדעת אותם? כיצד לתקשר והתחבר להדרכה שלנו? מה אפשר לעשות לשחרר דפוסים של סבל? מה קורה לנו בזמן המוות ואיך ללוות אנשים בתהליך הפטירה? כיצד להגשים מציאות ולהשתמש בחכמת הנשמה מגלגולים קודמים?

,במשך 18 מפגשים נעמיק ב”מסע הנשמה” להגשמה עצמית באופן הדרגתי ועם תרגול מרתק:

  1) שערים להתעוררות התודעה, מודל לתודעה ושלושת מרכזי האישיות  : מבוא

2)    “חמישה מהלכים” בנשימה והשפעתם על המודעות שלנו במדיטציה, ריפוי וכדומה.

3)    מדיטציה שמעבר למסורות הרוחניות: חיבור למקור באמצעות מהלכי נשימה.

4)    לחיות בקלילות: שחררור רגשי ומודע באמצעות מהלכי הנשימה

5)    מודעות לדפוסי של הנשמה דרך האישיות: שפע/בריאות/יצירתיות/מיניות והתמרתם

6)    מספרים ואותיות בדרך הנשמה

7)  תקשורת מודעת בין בני אדם נשמות

8)  רגרסיה לחוויות קודמות ופרוגרסיה לעתיד

9)  ריפוי של הגוף דרך המודעות העצמית

10)  מפת הנשמה דרך המראות שלה (מעגל קארמה ודארמה)

11)  מהם החיים הקודמים שלי ומהם אלה העתידיים?

12)   תקשור דרך מדיטציה עמוקה ובסוגי טראס שונים

13)  פתרון הקונפליקט המרכזי בציר הצמיחה של כל נשמה

14)  תהליך של מוות מודע

15)  תהליך ה”מנורה” לריפוי מלא והבאה למודעות

16)  יצירת מציאות מודעת

17) הכלי הטיפולי השלם “מסע הנשמה”

18)  מסקנות ומשוב.

הערות:

1)       כל פגישה תכלול חומר תיאורטי (דף אחד מסכם בד”כ+ ספרים מומלצים) ותרגול בזוגות, שלשות או של כל הקבוצה.

2)        כל תלמיד יתבקש להכין מחברת הארות והערות, ובה ירשום תובנות ושאלות לעצמו ולמדריך במהלך הקורס.

3)  הקורס הוא מודולארי, חשוב לא להחמיץ אף פגישה שאז

4)  כל תלמיד יתבקש לטפח את “גן הנשמה”  (יבחר  לפחות שלושה עציצים המסמלים עבר, הווה עתיד ויתבונן בהם).

5)        תנתן תעודה בסיום הקורס על השתתפות, למעוניינים לקבל תעודה של מטפל יצטרכו לעמוד בשאלון מבחן, ו-3 תיאורי טיפולים שעשו

6)     לצורך התרגול: מומלץ לחבר תפילה אישית שמביעה 4 אלמנטים (הודיה, הדרכה, מה אני מזמנ/ת לחיי, ברכה)  שלך בחיים האלה

7)      פעם ביום פרקטיקה של מרחב מקודש עם אלמנטים: אוויר, אש, מים, אדמה

 

הקורס מבוסס על ההרצאה הפופולארית שלי על מסע הנשמה:

:להלן סדרה של וובינרים מקדימים שנעשו לקראת הקורס, וובינר ראשון  להתגבר על הפחד ולהמריא:

וובינר שני על ריפוי הגוף מעומק הנשמה:

וובינר שלישי על לתקשר כקפיצת דרך:


פעילויות קודמות

סדנת תקשור מן השורש באינסוף 

יש חיים לאחר המוות הפיזי? לאן מגיעה הנשמה? כיצד אפשר לחוות זאת בחוויה ישירה?
בתאריך: 25.12.2019 שעה 17:00
מיקום: רח’ חב”ד א/21  דירה 2, קירית שמואל.שעה: 17:00-20:00
עלות: 250 ש”ח
פרטים נוספים: סיגלית 050-9649033

סדנת ריפוי מעומק הלב

מה הקשר בין מדיטציה וריפוי? כיצד לרפא מחלות מתוך מודעות עצמית? אפשר לשחרר את זכרונות הנשמה דרך הגוף?תאריך: 4.1.2020
מיקום: רח’ ואן גוך 20, קרית אתא
שעה: 17:00-20:00
עלות: 250 ש”ח
פרטים נוספים: סיגלית 050-9649033

הרצאה: פני האלוהות שלנו – מהי הדרך שלך להגשמה עצמית

הן חוקי החומר והן חוקי הרוח מצביעים על קיומה של אינטליגנציה אוהבת, שפועלת ביקום ומארגנת מ”בפנים” את כל צורות החיים ואף את יצירת הזמן-מרחב שבו אנו חיים. בנוסף לכך, הניסיון המחקרי החדש בתחומים רבים, כגון מדיטציה, חוויות כמעט מוות, רגרסיה קלינית, מסע אסטראלי, ראיה ממרחק, תקשור, ריפוי מתוך תת-המודע וחקר זיכרונות קודמים אצל ילדים, מראה כי ה”תבונה האוהבת” הזאת מנחה אותנו לתוך החיים האלה עם “תוכנית קיומית” ייחודית להגשמה עצמית. ואולם, כיצד נוכל להכיר את תוכנית ההגשמה העצמית שלנו, לממש אותה, ואף ללכת מעבר לה, לטראסנדנציה של הצורך בהתגשמות דרך החומר?
לתוכניית ההרצאות המלאה של בוקר העיון:
https://hamataraemet.ravpage.co.il/boker
תאריך: 27.12.2019
מיקום: אוניברסיטת בר אילן, בניין הכימיה 211 – קומה ראשונה, אולם ההרצאות.
שעת ההרצאה של אביחי: 10:40-11:20
עלות: 85 ש”ח לכל הרצאות הבוקר (אין אפשרות לקנות כרטיס להרצאה אחת).
לרכישת כרטיסים מוקדמת:
https://secure.cardcom.solutions/e/xvpZ
הערה: רכישת כרטיסים במקום ההרצאה בבוקר בשעה 8:30-9:00 על בסיס מקום פנוי!

0504474537 ‘פרטים נוספים: עמית הילדסהיים טל

סדנת מיניות מודעת וחיזוק הזוגיות

אמור ואביחי צברו ידע וניסיון בטנטרה, יוגה ותורות עתיקות וחדשות. הם ינחו סדנא בה ילמדו המשתתפים להשתמש בידע ובגישות לנושא המיניות והזוגיות שלנו ליצירת תקשורת חלקה, גישה אוהבת לזוגיות ולחיים בכלל. הסדנא ללא עירום והעבודה בזוגות (ללא החלפת בני זוג).
הסדנא מתאימה לזוגות וכן ליחידים.
מקום: רח’ ואן גוך 20, קירית אתא
תאריך: 10.11.2018שעה: 19:30-23:00
איש קשר: סיגלית טל’ – 050-9649033
עלות: 250 ש”ח

סדנת ריפוי עצמי כדרך למודעות עצמית

אביחי ינחה סדנא לחוויה ישירה של התודעה במסגרתה יוסבר הקשר ההדוק של התודעה עם מצבנו הגופני, וכיצד ניתן לרפא מחלות דרך התודעה בדרכים שונות לדוגמא שחרור זכרונות נשמתיים דרך הגוף.
סדנא פתוחה לקהל אין צורך בידע או התנסות מוקדמת.
מקום: רח’ ואן גוך 20, קירית אתא.
תאריך: 22.11.2018שעה: 19:30-23:00
איש קשר: סיגלית טל’ – 050-9649033
עלות: 250 ש”ח

הרצאה – משכול להתעוררות

דרך הנשמה מהעולם הפיזי לעולם “הבא”. האם יש חיים בעולם הבא? ואיך ניתן ליצור איתם קשר.
הרצאה פתוחה לקהל.
מקום: “פלא” – רח’ ריב”ל 25 תל אביב (הכניסה לריב”ל 25 היא מסביב, נכנסים דרך סימטא מימין לריב”ל 27 ומיד לאחר בפינה פונים שמאלה. הכניסה בשער קטן לבן עם שלט קטן “פלא”)
תאריך: 23.11.2018
שעה: 9:00-11:00
אנשי קשר: אורלי טל – 054-3015189 ; עמית טל – 050-4474537
תרומה מומלצת: 50 ש”ח

סדנה – משכול להתעוררות

הסבר מעמיק על דרך הנשמה. התנסות במצבי תודעה שונים על מנת לאפשר התנסות אישית בקשר עם יקירים מ”הצד השני”. סדנא בשני חלקים עם הפסקה באמצע באותו היום.

הסדנא פתוחה לקהל אין צורך בניסיון מוקדם.

  CO.IL מקום: מרכז שרונה- קומת כניסה, דרך השרון 12, כפר סבא. מתחת למרכז שרונה ישנו חניון תת קרקעי שפתוח בשבת. הכניסה לחניון בשבת דרך רח’ הרב קוק בצמוד לתחנת  דלק Ten.
תאריך: 24.11.2018
חלק ראשון: 10:00-13:00
חלק שני: 15:00-18:00
אנשי קשר: אורלי טל – 054-3015189 ; עמית טל – 050-4474537

עלות: 450 ש”ח

:סדרת ריטריטים וסדנאות

הסדנאות הקודמות  התקיימו: הראשונה  ב-27 עד ה-29 בדצמבר 2012, השניה בתאריכים 4-6 באפריל 2013, השלישית בתאריכים 30-31 באוגוסט 2013, הרביעית  2016 ב-11 .וב-12 ליולי2014 והחמישית ב-3 וב-4 ליולי 2015ת השישית במאי 2016, והשביעית ב-10 בספטמבר. רובן נתקיימו בסביבה טבעית על רקע נוף של הרים וים, כגון בבית אורן וכללו כארבע עד שש ישיבות למדיטציה כל יום ושתי חטיבות של ריפוי בבוקר ואחה”צ.

תכני הסדנאות

הקדמה: מדיטציה והגישה ההוולוגראפית לא-דואלית, שמאפשרת לנו להתחבר למקור של הקיום ולרפא את קרע הנפרדות הנשמתית שאנו חווים כבני אנוש. מודלים לריפוי (מכאני, אנרגטי עדין עד גס, קוונטי, שיקוף הולוגראפי, הכלה רגשית), תודעה ואנרגיה, חמלה של הלב. מן הנשימה לנשמה: נשימה יוגית, ריברסינג, הולותרופית ובעת טראומה או מוות. הנשימה היא הכלי החשוב ביותר לתיעול אנרגית חיים של כאב פיסי או רגשי שעצורה בגוף החי ומאפיינת כל תודעה שמוצאה מעולם החי. שימוש מודע בנשימה, בהנחיה של המטופל יכולה לחולל פלאים בתהליך ריפוי, תוך התמקדות בחוויות של תת-המודע שאצורות בזיכרון הגופי.

מצבי תודעה: הכרת מחזור מצבי התודעה היומיומי שלנו והקשר שלו לריפוי. טיפוח היכולת להיכנס למצב תודעה מוגדר, באופן ישיר ומודע, שבו יש יותר יעילות לתהליך ריפוי באמצעות כלים שונים (רגרסיה, קריאה תאית, תקשורת עם תת המודע, וכו’). כאשר המטפל מסוגל לחוות מצבי תודעה אלה באופן מודע הוא יכול גם “לראות” את מה שעובר על המטופל ולא רק להנחות אותו “מבחוץ”.

הגוף כהולוגראמה וייצוג הנשמה: הכרת הייצוג של כל איבר ומערכת בגוף ע”פ מפות שונות של מורים ומטפלים בעולם והבנת הקשר בין הנשמה והאישיות, שהיא הביטוי החיצוני ביותר שלה. משמעותו של הקשר הוא מבנה של “קליפות בצל” בזיכרון האנושי ומעין פרקטל (מושג מתמטי) שמארגן את הזיכרון בגוף דרך תת-המודע.

מנגנון היווצרות של מחלות: בכל מחלה יש לפחות שני גורמים חשובים בזמן שמאפשרים הבנה של התהליך – טריגר או אירוע שקורה מעט לפני הופעת הסימפטום ומביא להיווצרותו וכן דפוסים או התניות שנמצאים ברקע הנשמתי של האדם ומקורם קודם לכן, בילדות, בנערות, בזמן הריון, לידה או בחיים קודמים. פעמים רבות מדובר בכמה שכבות שיש צורך לרפא אותן ע”י הכלה רגשית והבאתן למודע. ריפוי באנרגיה אוניברסאלית: חישה, זיהוי, תיעול של אנרגיה מן המעטפת החיצונית סביב הגוף ועד לאיברים פנימיים בגוף.

כלי ריפוי הפועלים דרך החושים: ריפוי ע”י צלילים, צבעים, ריחות, שמנים, קריסטלים, תנועה וכדומה ריפוי בנבכי הזמן: רגרסיה ופרוגרסיה. אנו יכולים להתחבר לציר הזמן היחסי דרך חוויות רגשיות ולעלות למודע אירועים מן העבר ואפשרויות עתידיות ע”י הנחית המטופל למסע בתת- המודע שלו בדרכים רבות.

ריפוי בקריאה תאית: התמקדות וחישה. מגע ישיר או ממרחק מגוף האדם מאפשר קריאה של מידע ורגשות האצורים בזיכרון התאי ע”י טיפוח רגישות של המטפל או לחלופין הנחיה של המטופל לשורש החוויה שבזיכרונו. עבודה זאת מחייבת ריקון החשיבה מתוכן, פתיחה של הלב והקשבה. ריפוי ע”י תקשורת עם תת-המודע: צעד נוסף שמעבר לתקשורת עם זיכרון תת המודע המאוכסן בגוף הוא תקשורת עם תת-המודע הקולקטיבי כאשר לכל מטופל ומטפל ישנם מלווים רבים, החל מבני משפחה ועד מדריכי אור, שבהם ניתן להיעזר בשעת הצורך לריפוי.

דפוסים בצמיחה וקפיצות מדרגה: ישנם שני דפוסים צמיחה עיקריים – אחד בו החשיבה (קוגניציה, ה”ראש”) מקדימה את החוויה (רגש, ה”לב”) והשני בו החוויה מקדימה את הקוגניציה. כדי להגיע לקפיצת מדרגה בהתפתחות האישית אנו זקוקים לתאימות בין הלב לראש, היינו לתפוס או לראות את עצמנו מ”למעלה”, מ”גובה הנשמה” ולהבין לאן פנינו מועדות.

ציר הצמיחה הנשמתי: לכל אדם יש ציר אחד לפחות שעליו נע הלימוד הנשמתי העיקרי ובמרכזו התמודדות עם קונפליקט פנימי עם שני קטבים, הקשור בהגשמה עצמית. לדוגמא, מחויבות למשפחה מול הגשמה מאווים פרטית (ציר ה”נאמנות”) או התבטאות אומנותית מול כדאיות כלכלית (ציר ה”בשפע”), וכדומה. מודעות לציר הצמיחה משמעותה טיפוח איכויות שהאדם זקוק להן כדי להביא את עצמו להגשמה של פרויקט החיים שלו ושבעטיו הוא עלול לחלות כשמסלול חייו סוטה מן הצורך הנשמתי. ריפוי בציר הצמיחה משמעותו ערנות והכוונה נכונה של המטפל להקשבה מודעת אל הלב אצל המטופל.

תוכנית החיים הנוכחית: מהו הלימוד המרכזי שנשמתו של אדם באה לעשות בחיים אלה ומהו תפקיד המחלה או הקושי בתוכנית הזאת. הליכה מודעת בציר הצמיחה המרכזי מתוך הכרה בתוכנית החיים הנוכחית של אדם תביא להבראה מקסימאלית, לשלמות ואושר.

תוכניות חיים עתידיות: יעודן של נשמות. מרבית בני האדם מקרינים מתוכם כבר ברגע זה את תוכנית חייהם בעתיד ואת מערכות היחסים המרכזיות שבהן יעסקו. עם זאת, מודעות לכך מאפשרת לנו בחירה ושינוי של מעגל החיים הבא או השתחררות מדרך הנפרדות הנשמתית, כדי לחוות את עצמיותנו, לחבק ולנוח בה באופן ישיר.

הגשמה עצמית: ללכת מעבר ל”תכנות” הנשמתי של המשך הקיום מתוך נפרדות לטרנצנדנטאלי, לחוויה של המקור מעבר לכל צורה של חיים שהיא ולשחרר את הצורך להתכשמות בחומר.

הנחות היסוד לסדרת הסדנאות הינן: 1) המהות שלנו היא תודעה מופשטת, בת אלמוות הנחווית באופן ישיר כהוויה, שלוה וערה במרחב הלב. 2) הנשמה היא דרך הנפרדות שלנו מן ההוויה הלא מובחנת או ה”מקור” והיא התפתחה דרך מעגלי חיים רבים על פני האדמה. 3) האישיות והגוף הם ביטוי הולוגראפי של הנשמה בזמן-מרחב והגענו למימד הגשמי כדי להתנסות דרכם עד שנוכל לחוות מציאות שלמה והרמונית מתוכנו באופן מודע ומעומק הלב. 4) באנו למחזור החיים הזה עם תוכנית מסויימת להגשמה עצמית הכוללת מערכות יחסים, כישרונות, התניות, דפוסים וייעוד, בין שאנו מודעים לכך או לא, אך בשורש הזהות הנשמתית נמצאת העצמיות שרק ממנה הריפוי הוא אפשרי. 5) כל מחלה או בעיה נפשית הן הזדמנות לצמיחה במודעות העצמית שלנו, שמאפשרות לנו להכיר בתוכנית הזאת, לשחרר אותה ולנוח מעבר לה. 6) לגוף אין “רצונות” משלו ולכל אירוע – החל ממה שנראה כמו מקרה, תאונה או השפעה סביבתית ועד נסיבות מוות או מחלה ממושכת – יש משמעות עבורנו, כך שאם נוכל לעשות את השיעור הנשמתי הזה ישירות, ההחלמה תהיה המהירה ביותר וגם ספונטאנית. 7) המקור לכל המחלות וגם לקושי הנפשי נמצא בתודעה שלנו, בעיקר בחוויה הרגשית, וניתן לקרוא אותו דרך הגוף או תת-המודע באופן ישיר. הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא פיתוח אינטואיציה חריפה אצל המטפל, מה שמחייב איזון פנימי ותרגול של ריפוי עצמי. 7) כל ריפוי – מן הגס (ניתוחים, תרופות, וכו’) ועד לעדין (תודעה, מיקוד, תובנה, קתרזיס רגשי) או להיפך – הוא לגיטימי, בהתאם למודעות של האדם וניתן להיעשות במשולב עם עוד דרכי טיפול נוספות. לעזור לנו לדעת מאין אנו באים, מה התוכנית הנשמתית שלנו ולאן פנינו מועדות – זאת עזרה משמעותית בדרך להגשמה עצמית. 8) המפגש בין מטפל ומטופל הוא אינטראקציה של שיקוף, שיתוף וצמיחה הדדית שמבוסס על משחק תפקידים מודע ותומך. 9) מטפל אינו יכול ואינו צריך לנסות לקחת אחריות על הריפוי וההגשמה העצמית של מטופל או לחסוך ממנו ניסיון חיים, אלא לתמוך, לתעל, לשקף, לאפשר הבאה למודעות של רגשות אצל המטופל ובכך לעודד אותו לצמיחה, הבנה, קבלה, אהבה והגשמה עצמית, שלמות ואושר.