fbpx

למי מיועדת פגישה אישית?

manosfondo

– אם יש לך מחלה, וברור לך כבר שלגוף אין רצונות משלו, ואפשר לרפא כל מחלה ע”י מודעות באופן ספונטאני 

– אם אבדת מישהו קרוב, אך ידוע לך שיש חיים מעבר למוות, ואפשר לקבל חיבוק אוהב,  ומסרים מהצד השני

– אם יש לך עסק מצליח, אבל צריך להביא מודעות ולשפר את שאר שטחי החיים ללא סבל וגם להנות מהתהליך

– אם יש לך דפוס שלא מרפה ממך ותחושה שזה כמו לדפוק את הראש בקיר, אבל גם ידיעה שאפשר גם אחרת

– אם יש לך חיפוש רוחני, אבל אין הדרכה,  לא רצון לפרוש למנזר, לאמץ “גורו” או  זרם  רוחני, אלא  פשוט להיות מי שהינך 

הגעת למקום הנכון, יש לי את הכלים והנסיון לעזור לך.

הסוד שלי הוא שאני פשוט אוהב את המטופלים והתלמידים, ויודע להתמיר את האהבה הזאת במודעות עצמית !!!


מה כולל מפגש עם אביחי?

כל מפגש כולל בדרך כלל  שיחה, מסע פנימי וסיכום התהליך כדי להביא מודעות. המפגשים מוקלטים, נעשים דרך סקייפ או זום, אורכם נע מארבעים וחמש דקות עד שעה וחצי, הם מועברים לידי האדם בסיום הפגישה.

על מנת לקבוע פגישה, יש ליצור קשר במייל או בוואטסאפ (למטה) ה”קשר” זה, לרשום את מקום המגורים, העדפות של זמנים וטלפון, כדי שנוכל לקבוע תאריך ושעה. לאחר מכן, אחזור אליך עם מועד מדויק  ושם המשתמש שלי בסקייפ או קישור לפגישת זום לפגישה הפרטנית.  כאשר סוכם המועד אפשר לבצע את התשלום לפי ההנחיות כאן למטה, לפני קיום הפגישה עצמה.


מה ההבדל בין התייעצות פנים אל פנים?

מניסיון של למעלה מ-18 שנה בטיפול ישיר ודרך האינטרנט עם ספרד, ארצות הברית, ברזיל, מקסיקו, ישראל, צרפת ועוד מדינות, לפגישות ממרחק יש אותו אפקט, כוח ועוצמה כמו התייעצויות פנים אל פנים!  עלינו לקחת בחשבון שכל העבודה שאני עושה עם אנשים מתרחשת בתודעה – שחרור רגשי, שינוי צורת החשיבה ופעולה בחיים, תקשורת בין-אישית, ריפוי הגוף מעומק הנשמה –  וכמעט כל המפגשים כיום  נעשים דרך האינטרנט כיוון שאני גר בברזיל (כאן מוקדם חמש או שש שעות מאשר בישראל), למעט בזמן ביקורים בישראל. וגם בזמן הביקורים האלה במדינות שונות, אני משתדל לעבוד עם קבוצות, כך ניצול הזמן  להתעוררות התודעה האנושית הרבה יותר יעיל.


מה זה בעצם מפגש עם אביחי?

כל העבודה הפרטנית שלי  במשך שנים מכוונות לעורר אנשים לייעוד הנשמתי שלהם, להנחות להגשמה עצמית ולשחרר את המכשולים שיכולים להיות בהיבטים שונים של החיים.  התייעצות היא בעצם קבלת שיקוף, בהירות והדרכה של המסלול הנשמתי של כל אדם, מתוך הפרספקטיבה של צמיחה מודעת והצעה של הכלים המתאימים ביותר כדי להתפתח , באופן מודע ועקבי, כל אדם בדרכו המיוחדת והנפלאה. הפגישות יכולות להתמקד בהיבטים הבאים

דפוסים: התמודדות עם דפוסים של סבל פירושה למצוא את הקונפליקט הפנימי שגורם לסבל זה, לזהות את הקולות השונים שפועלים בתוכנו ולקבל את  כל אחד מהם. זה יכול להיות בכל תחום בחיים, זוגיות, אוכל, מיניות, כסף, התמכרויות וכו’. אז נוכל לתעל את האנרגיה הזו של סבל במודעות כדי להשיג את המטרות והרצונות העמוקים ביותר של הנשמה.

הגשמת ייעוד: הדרכה לאנשים, לפעמים בצמתים חשובות בחיים או בתהליך של התעוררות פנימית, על הפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם בחיים, מתוך הרגע הזה, כדי שיוכלו לתקדם באופן המודע ביותר לייעודם.

ריפוי: ריפוי מעומק הנשמה, כדי להגיע אל המקור של המחלה.   הגוף לא מייצר סימפטומים מעצמו ובניגוד לרצוננו, ואין הוא “מכונה”, אשר יש בה “כפתורים” שעימם אפשר לרפא הכל, אלא הוא שיקוף של מסע הנשמה בזמן-מרחב. קילוף של שכבות בתת-המודע מאפשר שחזור של רגשות הלכודים שם, שחרור וחיבוק מעומק הלב, מה שמביא לריפוי מודע באופן ספונטאני וללא תופעות לוואי. כל מחלה היא הזדמנוןת לצמיחה ומנסיוני אפילו בתהליך ריפוי של מחלות הנחשבות “קשות” כמו סרטן וטרשת נפוצה, ממרחק ובמדינות כמו ספרד, ישראל, ברזיל, מקסיקו, התוצאות לטווח ארוך הן העמקה בשורש הזהות, הגשמה עצמית, צמיחה  ולימוד מדהימים.

רגרסיה לחוויות קודמות: בשבילי אין צורך “להאמין” בחיים קודמים, מספיקה פתיחות להתנסות ולגלות את אוצרות הזיכרון של הנשמה. לדידי מדובר  בזיכרון ישיר של מעגלי חיים קודמים שבהם אני זוכר מה היה שמי, מה למדתי שם כנשמה ויש לי גם ספרים שכתבתי בחיים קודמים אלו. זאת מעבר לנסיון עם אלפי מטופלים ב-4 שפות ובמקומות שונים בעולם. המטרה כאן אינה לדעת “מידע” סתמי” על מעגלי חיים קודמים אלא לשחרר את עצמנו מהתניות שונות, מערכות יחסים, דפוסים שמכבידים עלינו ולפתח את הכשרונות והיכולות שאנו מביאים עימנו ממסע הנשמה.

שחרור רגשות וריברסינג: זהו תהליך שבו דרך הנשימה, המיקוד והכוונה של האדם ומתוך התחברות לצורך שלו, אני מדריך אותו בשחרור רגשי, פיזי ורוחני, כדי לחזור לאיזון, בהירות, מלאות ושלמות פנימית. משם המונחה יכול/ה להמשיך את החיים מתוך הקשבה להדרכה הפנימית, לייעוד ולהגשמה עצמית. בעיני זהו מה שכל אדם, במקצועות שונים כמו עריכת דין, תכנות, אמנות, שיווק צריך לעשות מידי פעם אבל במיוחד מטפלים או מדריכים שעובדים עם אנשים באופן  אינטנסיבי, כלומר לטפל בעצמנו, לאפשר לעצמנו לקבל ממישהו אחר. .

תקשור: במקרים רבים שבהם אנשים צריכים לתקשר עם יקיריהם שנפטרו או לקבל עזרה מן המדריכים שלהם “הצד השני”, אני מדריך אותם בתהליך זה או שאני משדר ישירות אליהם מה שמגיע אלי.

קשרים בינאישיים: עבור אנשים אשר הקושי שלהם הוא לתקשר עם בני זוגם (כולל במיניות) או ילדיהם, אני עוזר במתן כלים כדי לתעל את התקשורת, לפעמים בפגישה זוגות או משפחתית.

הוראה רוחנית: לאלה שנמצאים בדרך של הגשמה עצמית וזקוקים להדרכה רוחנית, אני מציע ליווי לאורך תקופה של התעוררות פנימית, בסדרת מפגשים שמיועדת למקד את תהליך פתיחת הלב, שחרור זכרוות של הנשמה תוך העמקה במדיטציה, מה שמביא . ליותר בהירות, שלווה ואושר רשימת הנשואים המלאה בהדרכה רוחנית נמצאת כאן למטה, אנא ראו:


 עלויות תהליכים שונים:

פגישת “מחץ”: עלות פגישת ייעוץ עוצמתית  900 ש”ח של שעה וחצי עד שעתיים.  העלות נקבעה בהתאם לנסיון של 20 שנה בארבע שפות, אלפי מטופלים ובעיקר לאינטנסיביות וליעילות של פגישה אחת בנושאים כגון ריפוי, תקשור, דפוסים וייעוד, בהשוואה לשנים של טיפולים שאנשים עוברים כדי להגיע לאותן תוצאות בדרכים אחרות (ראו למטה דוגמאות לפגישות). 

 סדרה של 4 פגישות: בעלות כוללת של 2400 ש”ח  (עלות 600 ש”ח לכל פגישה של שעה עד שעה וחצי), אחת לשבועיים בערך , שבה כל פעם מטפלים בנושא אחר, למשל ייעוד, דפוסים, ריפוי, תקשור וכו’, כאשר הסדרה משולמת מראש והתאריכים נקבעים ביננו

ליווי תקופתי ל-9 מפגשים ומעלה:  בעלות 4050 ש”ח (עלות 450 ש”ח לכל פגישה של שעה בערך), בפגישה שבועית, החל מחודשיים ומעלה ועד כמה חודשים, לצורך הדרכה רוחנית והתעוררות, תוך טיפול באספקטים ונושאים שונים (למשל ריפוי, יחסים בינאישיים, תקשור, דפוסים, ייעוד וכו’), כאשר כמות המפגשים והמועדים מתואמים ביננו.


אפשרויות תשלום:

לאחר הגדרת התהליך הימים והשעות, יש לבצע את התשלום לפני פגישת הייעוץ באחת משתי הדרכים: 1. בהעברה של הסכום נמלא לחשבון בארץ לחשבון 06699037 בסניף 803 של בנק לאומי ע”ש אביחי אבוהב (אין לי ביט כי אני מתגורר בחו”ל)   2באופן מאובטח דרך כרטיס אשראי  ע”פ מספר הפגישות שסוכם.

תשלום אחד של 900 ש”ח+מע”מ למפגש מחץ:

תשלום אחד של 4 מפגשים+מע”מ  בעלות 2400 ש”ח:

 אופציה ל-4 מפגשים בעלות 2400 ש”ח+ מע”מ, ב-4 תשלומים חודשיים של 600 ש”ח עם מע”מ:

Billed once per month, 4 times

תשלום אחד בעלות 4050 ש”ח+מע”מ ל-9 מפגשים:

אופציה ל-9 מפגשים בעלות של 4050 ש”ח, ב-4 תשלומים של 1012 ש”ח +מע”מ:

Billed once per month, 4 times


לתיאום פגישה:

אם שילמת בכרטיס אשראי ממילא תדרש למלא את הפרטים הבאים שיגיעו אלי באופן ישיר. במידה שלא שילמת כך ואת/ה מעוניינ/ת לברר עוד פרטים או לתאם  או ישירות  בוואטסאפ +55-47-99217-3854   avihay.net@gmail.com יש לשלוח פניה  לכתובת מייל

 ואז רצוי לציין את השם, מספר הוואטסאפ שלך, מקום המגורים (כדי שאחשב את הפרש הזמנים עם ברזיל), הנושא שעליו נרצה להתמקד (מתוך הרשימה למעלה), והדרך לעשות זאת (סקייפ, זום או וואטסאפ וידאו). אני משתדל לענות בתוך שלושה ימים בד”כ (למעט   בסופי שבוע של ריטריט, כולל ראשון שהוא יום משפחתי כאן), תודה מראש


עדויות של מטופלים ומודרכים:

“הפגישה עם אביחי הייתה המתנה הטובה ביותר שנתתי לעצמי בחיים”

אפשר לומר  שבחיים שלי היה “לפני” ו”אחרי” ” הפגישה!

“לתפוס מודעות ולהתעורר ממש זה דבר שקרה לי פעם אחת ויחידה עם אביחי”


  הדגמות נבחרות לתהליכים בעברית:

תקשור 1: הסבר, הדרכה והדגמה של תקשור עם בנה של סמדר רביב ז”ל, תלמידת הקורס מסע הנשמה


תקשור 2: אובדון בן שנפטר ממחלה ותקשור מודרך עימו


חיבור לייעוד 1: מיתמות להתעוררות – חיבור לייעוד והדרכה רוחנית 


חיבור לייעוד 2: טיפול בהתקפי חרדה כדרך לחיבור לייעוד 


תהליך לידה מחדש: במיוחד לקראת שינויים בחיים לכל בעלי המקצוע ובייחוד למנחים ומטפלים 


חיבור לייעוד 3: תקשור עם בן זוג שנפטר כדי להשתחרר ולקבל הדרכה בהגשמה העצמית


ריפוי 1: תהליך ריפוי סרטן במודעות עצמית והתחברות למקור


ריפוי 2:  ריפוי מלא של כאב גב, שכולו חצי שעה (סדנה שהועברה באור יהודה, בסוף 2019)


 ריפוי 3: מתנדבת בסדנה, שסבלה מכאבים קשים בכף הרגל במשך 7 חודשים


דפוסים 1: התמרה של פחד ממעליות שלאחר מכן נעלמה לחלוטין


דפוסים 2: דגמה של ריפוי הזעה בידיים


רגרסיה לחיים קודמים: ריפוי הילד הפנימי וזיכרון מהשואה


הדרכה רוחנית: לצורך הערכה עצמית, חיבור לייעוד ותהליכי צמיחה עם לילה לבנברג


הנחיית תהליך של מפגש התעלות בזוגיות ומיניות מקודשת:


הדרכה בהגשמה עצמית: שיחת עומק 1 עם שרון ברנשטיין


הדרכה ביצירת מציאות  והרמוניה:  שיחת עומק 2 עם שרון ברנשטיין


מסע הנשמה: הרצאה שתשנה את תפיסת החיים שלך


עדויות בספרדית ופורטוגזית

  :עדות של תמיס כרמונה (מקסיקו) על ריפוי מטרשת נפוצה: המקרה של תמיס כרמונה הוא מופת של אומץ רב. עבדנו מרחוק דרך סקייפ על טרשת נפוצה, שבה לקתה בגיל צעיר מאוד, עד שהמחלה נעצרה ותמיס אפילו שיקמה את גופה. המקרה החריג  כל כך זכה ללתיעוד בטלויזיה של המדינה. תמיס הבין שהפרדיגמה הנפוצה, שהגוף מייצר את המחלה “מעצמו”, אינה הגיונית. זה כאילו המכונית שלך נוסעת ללא נהג למקומות לא רצויים או שהמחשב פועל ללא תוכנה. היא הסכימה לחקור יחד איתי את תת המודע שלה ולשחרר אותו מהתוכניות שגרמו למחלה, עם סבלנות ונחישות, במשך 3 שנים וממרחק. עכשיו תמיס בעצמה מרפאה ועוזרת לאנשים במדיטציה בקבוצות.

 


 

עדות 6: לגעת במהות שלי העמוקה ביותר, אנדרה, בנקאי


עדות 3: לנקות את ערוצי הנשמה, לוסיה, מטפלת בריברסינג


עדות 1: לחזור ולרפא את הילד הפנימי, אלברטו, מורה וולדורף


עדות 4: למצוא את עצמי בשלווה, ליחיה, פסיכולוגית


עדות 10: להיוולד מחדש בתודעה

 


עדות 14: ריפוי מותוך מודעות חומלת, פרננדה, מנהלת בהי טק:

 


עדות 8: אין לי צורך בעצבות יותר

 


עדות 9: מצאתי את שורשי הגלאקטיים, ולדיר, מהנדס חשמל

 


עדות 11: לפני ואחרי בחיים שלי, קלידי, מטפלת בילדים עם נכויות


עדות 13: לחוש באנרגיה של הריפוי, לואיס, מתכנת מחשבים

 


עדות 2: להתחבר למדריכים, ולקיריה, רופאת שיניים


עדות 15: סופסוף להשתיק את הראש, סילביו מרפה בעיסוי


עדות 17: למדתי לאהוב את החיים דרכי, רוזנה, פסיכולוגית


עדות 16: ריפוי של הגוף מחיים קודמים, סדנרה, מורה


עדות 1: תקשור עם הבן שנפטר מסרטן בגיל 8, נורמה ממקסיקו, ניכר הרגע שבו היא מזהה אותו תוך כדי הדרכה בטראנס גם לאלה שלא מבינים ספרדית


עדות 2: תקשור עם האם שנפטרה שנה וחצי קודם


עדות 5: ריפוי של פסוריאזיס אצל לטיסיה, מטפלת ומנחה קונסטלציות משפחתיות


עדות 12: ריפוי של סרטן, ולריה, צלמת


עדות 12: ריפוי מערכת יחסים, בת’, מטפלת


 עדות 7: המדיטציה שינתה את חיי, ד”ר קרלוס קראם, מרצה ומנהל חברות