fbpx

 איך לאפשר לעוצמה של המקור לפעול דרכך?

בסדנה הקצרה והאינטנסיבית הזאת תרגילים של חיבור ללב, מיקוד ונשימה כדי לאפשר דרך טראנס לעוצמה של המקור לפעול דרכך באופן מודע ויעיל ב-3 תחומים עקריים: ריפוי, תקשור ויצירת מציאות.


רקע: אף כי החיבור למקור של הבריאה הוא מצב תודעה של פשטות, בהירות ומנוחה, בכל המסורות הרוחניות משתמשים גם בטראנס כדי לאפשר  לעוצמת המקור לעבור דרכנו. כוחו של הטראנס כמצב תודעה הוא בגישה ישירה, עיבוד מהיר והתמרה של מסע הנשמה, כולל הטמעה ישירה של תכנים לצורך יצירת מציאות יעילה ומודעת. עם זאת, כדי ליצור טראנס ללא שימוש בהיפנוזה או בחומרים משני תודעה יש להשתמש במיקוד (ראש), כוונה (לב) ונשימה (גוף) באופן מדויק וישיר וזהו הסוד הגדול של שיטת “מסע הנשמה”!!!

בסדנה נתמקד בלימוד הקשר בין מדיטציה לטראנס ושימוש בטראנס ב-3 תרגילים לצד מדיטציה. בחרנו לקיים את הסדנה בתאריך המיוחד  24.02.2024 ולאחריה החל משעה 21 יתקיים מפגש פתוח וחינמי של הקהילה עד השעה 22.


מה נקבל בסדנה?

נעורר את היכולת של הלב לחוות את העוצמה של המקור, של הראש ליצור מיקוד בהיר ויעיל ושל הגוף לחוות טראנס מודע באופן פשוט ויעיל

נשתמש בנשימה כדי לשבור את “תקרת הזכוכית” של תחומים שבהם אנו מרגישים מוגבלות ומאמץ

נרפא אספקטים שונים של החיים החל מהגוף וכלה במימד הרגשי

נפתח ליכולות התקשור וההדרכה הגבוהה שלנו

נתקדם לעבר הייעוד כדי להגשים מציאות


מה בתוכנית?

  1. הרצאה קצרה: כוללת הסבר על עוצמת המקור וסודות הטראנס, תפילה, הפקודה “הנני” עם מיקוד ברור, בהנחיה של תת-המודע
  2. תרגיל ריפוי: למקד את הקושי או הכאב, לשחרר רגשות, להפעיל את העוצמה של המקור ולעבור תהליך של ריפוי מודע
  3. תרגיל תקשור: לבקש ולקבל תקשור והדרכה ברמת הדרך הנשמתית ולקבל תובנה ביחס לבעיה שמעסיקה אותנו
  4. תרגיל יצירת מציאות:  להבין את מנגנון יצירת מציאות, לנתח קושי ולפרק את מנגנוני ההתנגדות
  5. משוב וסיכום: שיחה ושיתוף בתובנות שעולות מ-3 התרגילים וסיכום הסדנה


למי מתאימה הסדנה?

 הן לקהל הרחב והן למטפלים/מנחים ומטרתה לעזור לנו לחוות טראנס מודע ומשחרר, להפעיל את הלב, למקד את הראש כדי להפעיל את עוצמת המקור

למי שחפץ להתעלות מעבר להתניות הנשמה בתחומי החיים השונים כדי לחוות ריפוי עמוק, לקבל הדרכה בתקשור וליצור מציאות באופן מודע בחיים

לכל מנחה, מטפלת ומאמן, תוכלו לחוות מעט משיטת מסע הנשמה, שיטה ייחודית, אפקטיבית ומרתקת שפועלת ב-3 יבשות מעל 2 עשורים

למי שמעוניין להרחיב את ארגז הכלים שלו וחש “תקיעות”, קושי, מאמץ בלתי פוסק או מאבק  עם דפוסים 

ליצור פריצת דרך משמעותית בריפוי ותקשור ובעוד תחומי חיים 

לממש את הייעוד ולברוא מציאות מודעת


מתי? איפה?

יום  שבת  24.02.2024 

שעות 18:00 – 21:00

 כתובת תל יצחק, בית גדי 

מה להביא?

כלי כתיבה, בקבוק מים 

מזרון, שמיכה וכרית ישיבה

כיבוד קל וכלי נגינה למפגש הקהילה הפתוח שיתקיים מיד לאחר הסדנה

במהלך הסדנה תעמוד לרשותנו פינת קפה ועוגיות


מה העלות?

למשתתף מן המניין  349 ש”ח

:פרטים נוספים ורישום

 סיגלית פרץ אבוהב, נייד: 0509649033

שלוש אפשרויות תשלום: 1) העברה לחשבון 06699037 בסניף 803 של בנק לאומי ע”ש אביחי אבוהב. 2) באופן ישיר בכרטיס אשראי הקישו על הקישור כאן למטה, ובכל מקרה אנא הודיעו על השתתפותכם גם בטלפון הנ”ל לסיגלית פרץ אבוהב:

מספר המקומות מוגבל בהתאם לתפוסה באולם, כדאי להירשם בהקדם האפשרי!


הסדנה הקודמת בתל יצחק ב-2023 היתה פגז! הנה תקציר הרצאה מתוכה:


אביחי אבוהב יצר את שיטת “מסע הנשמה” וכמדריך בינל”א מלמד אותה בשלוש יבשות במשך שני  עשורים, בעיקר בספרד, ברזיל וישראל. הוא בעל  רקע אקדמי מגוון ונרחב בכמה אוניברסיטאות: טכניון (עתודאי, מהנדס חשמל), תואר שני בהצטיינות בין תחומי בספרות השוואתית, על תאוריות בספרות  ובמכניקה הקוונטית (אונ’ תל-אביב),   ולמד לדוקטורט על חקר הזוהר בלאדינו (אונ’ גרנדה, ספרד). הוא החל את דרכו בכור האטומי כנער שוחר מדע והיה במשלחת של משרד החוץ בארה”ב. קיבל תעודת מרפא מהאגודה הבריטית לריפוי ותקשור ותיעד כ-180  סרטי וידיאו ביוטיוב של תהליכי מדיטציה, ריפוי, התמרת דפוסים, תקשור, מסע אסטרלי, ראיה למרחק והגשמת ייעוד, אצל אנשים בארבע שפות. כמו כן, הוא  פרסם שני ספרים בספרדית ופורטגזית, בני למעלה מ-300 עמודים על התעוררות התודעה האנושית: “הדרך לעצמי מפתחות להתעוררות התודעה האנושית   ו-“פני האלוהות שלנו: הדרך הייחודית שלך להתעלות” (2017). אביחי קיבל חניכה בכמה מסורות רוחניות והתמסר לייעוד שלו לתרום להתעוררות התודעה  האנושית, דרך ריטריטים, סדנאות, פגישות אישיות, והרצאות. הוא נשוי ואב לשני ילדים, פעיל בתחומי החינוך האלטרנטיבי לבני נוער, וליווה כמתנדב במשך שנים חולי סרטן וצוות רפואי בבית חולים במלגה, וכן חולי נפש ע”פ שיטת מסע הנשמה שפיתח כדרך רוחנית להגשמה עצמית. הוא מנגן בכמה כלי מוסיקה, חי 20 בספרד, וב-5 שנים האחרונות חי ברזיל.